Manufacture MRN specjalizuje się także w tworzeniu designerskich projektów szaf, regałów i komód, udowadniając że przedmioty niekoniecznie muszą być nudne. Te industrialne konstrukcje, mocno inspirowane stylem z początków ery przemysłowej, świetnie kontrastują z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz prywatnych loftów czy lokali gastronomicznych –pubów, kawiarni, restauracji. Nasze szafy mają nie tylko za zadanie przechowywać rzeczy.
Mają również świadczyć o charakterze miejsca, które współtworzą, nadawać mu rytm, być jego historią. Wiedząc jak ważnym jest aspekt dekoracyjny, tworzymy konstrukcje, które można traktować jako swego rodzaju rzeźby użytkowe. Właściciele restauracji czy pubów doceniają to, dlatego nasze szafy możecie znaleźć w lokalach w Warszawie czy Wrocławiu,jak choćby w restauracji Tapas w hotelu Hilton, browarze „Złoty Pies” czy kawiarni„Amorinio”.
Surowy charakter naszych mebli jest efektem zafascynowania metalowymi konstrukcjami.
Nasze szafy to często połączenie stali oraz drewna. Ramy oraz nogi wykonujemy najczęściej z twardej stali, łącząc je z drewnianymi i blaszanymi elementami za pomocą grubych spawów oraz masywnych śrub, widocznych dla użytkownika w celu podkreślenia industrialnego klimatu. Fronty projektujemy często z użyciem siatki z blachy perforowanej, tworząc charakterystyczne „koniczynki”. Do perfekcji opanowaliśmy również drewniane wykończenia, projektując z dębu lub sosny wyjątkowe konstrukcje. Łączymy je często ze szkłem, które na życzenie klienta może być pancerne lub hartowane, tworząc bardziej tradycyjne fronty.