Miniaturka wpisu

Perfekcyjnie wykończone wnętrz Warszawa

Wykańczanie wnętrz jest bardzo ważnym etapem tworzenia budynku, ponieważ to właśnie od niego uzależniony jest wygląd poszczególnych pomieszczeń. Nadanie im wyjątkowego charakteru to ogromne wyzwanie, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Wykańczaniem wnętrz w Warszawie zajmujemy się już od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, w jaki sposób stworzyć klimatyczne pomieszczenia, w których spędzanie czasu będzie prawdziwą przyjemnością.

Wnętrza retro

Wnętrza stylizowane na dawne lata mają wyjątkowy urok. W wykańczanych przez nas pomieszczeniach można poczuć się tak, jakby cofnął się czas. Zdajemy sobie sprawę z tego, że stworzenie stylizacji retro wymaga troski o najdrobniejsze szczegóły aranżacji, dlatego żadnego elementu nie uznajemy za mało istotny. Wszystkie urządzane przez nas wnętrza prezentują się oryginalnie, inaczej niż wnętrza większości polskich budynków. Zapewniamy kompleksową obsługę, umożliwiając zamówienie wyposażenia wnętrza w Warszawie, nawiązującego do dawnych epok. Urządzamy zarówno domy i mieszkania, jak i biura oraz lokale gastronomiczne, takie jak restauracje, bary i puby. Służymy swoimi umiejętnościami, a jednocześnie uwzględniamy wszystkie życzenia i sugestie klienta. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, dlatego żadne zadanie nie jest dla nas zbyt trudne. Wykańczamy między innymi małe wnętrza oraz pomieszczenia o nietypowych kształtach, wymagające zastosowania dobrze przemyślanych rozwiązań.

Wnętrza industrialne

Specjalizujemy się w wykańczaniu wnętrz w stylu industrialnym, którego inspiracją są przedwojenne fabryki. Zwykle kojarzy się on z surowością, skrajnym minimalizmem i chłodem, jednak dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu potrafimy stworzyć żywe, industrialne wnętrza, w których panuje ciepła atmosfera. Uważnie dobieramy materiały i wzory, a dawny wygląd zawsze łączymy z nową jakością. Wśród swoich dotychczasowych realizacji możemy wymienić wykończenie warszawskiej restauracji Tapas w Hiltonie.