Miniaturka wpisu

Oryginalne wieszaki Warszawa

Wieszaki to niezbędny element wyposażenia nie tylko domowej garderoby. Są one bardzo przydatne także w sklepach, restauracjach oraz instytucjach takich jak teatr czy opera. Do wyglądu wieszaków zazwyczaj nie przywiązuje się zbyt dużej uwagi. To błąd, ponieważ ciekawie zaprojektowane mogą stanowić ozdobę wnętrza i dopełnienie aranżacji. Dla osób zainteresowanych zakupem wieszaków w Warszawie mamy wyjątkową propozycję.

Alternatywa dla garderoby

Tworzone przez nas wieszaki mogą zastąpić tradycyjną garderobę. To meble w stylu industrialnym, które idealnie pasują do wnętrz stylizowanych na dawne lata. Dobrze się prezentują, a jednocześnie są praktyczne i wytrzymałe. W naszym katalogu dostępne są wieszaki na kółkach, które zapewniają wysoki stopień komfortu, umożliwiając łatwe przesunięcie w inne miejsce. Konstrukcja takiego mebla wykonywana jest stali, tak więc wieszak jest odporny na duże obciążenia. Drewniane elementy nadają mu wyjątkowy charakter, między innymi ze względu na specjalne postarzenie tego materiału. W zależności od życzenia klienta, możliwe jest dodanie do niego szuflad, w których można przechowywać na przykład obuwie. Nasz wieszak spełnia zatem wszystkie funkcje, jakie powinna spełniać garderoba.

Wieszaki do każdego wnętrza

W Manufacture-MRN meble zawsze produkowane są na zamówienie. Oznacza to, że podczas wykonywania wieszaka możemy uwzględnić indywidualne potrzeby przyszłych użytkowników. Zajmujemy się tworzeniem wieszaków, które można wykorzystać w różnych wnętrzach. Doskonale sprawdzą się one w domowym przedpokoju, jak również w garderobie lokalu gastronomicznego, biura lub instytucji kultury. Można wykorzystać je także w sklepach odzieżowych. W naszej manufakturze powstają wieszaki przeznaczone do małych oraz dużych pomieszczeń. Wszystkie z nich łączy fakt, że powstają z materiałów o najwyższej jakości i zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby korzystnie wpływały na wygląd wnętrza. Dzięki temu mogą służyć kilku pokoleniom, stanowiąc ozdobę pomieszczenia.

Nasze realizacje: