Miniaturka wpisu

Taborety w wyjątkowym stylu

Taborety są bardzo przydatne zarówno w domu, jak i w lokalach takich jak bary czy puby. W przypadku małych pomieszczeń stanowią doskonałą alternatywę dla krzeseł, a właściwie dobrane są także dopełnieniem stylizacji. Projektowane i wykonywane przez nas taborety pasują do różnych wnętrz. Zostały zaprojektowane z myślą o zwolennikach stylu retro, dlatego nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter.

Szeroki wybór

W naszej ofercie dostępne są między innymi:

  • Taboret ze stalowo-żeliwną podstawą oraz opcją regulacji wysokości. Posiada specjalnie wyprofilowane siedzisko, wykonane z drewna. Podstawa malowana jest na czarno. Możliwe jest zamówienie innej wersji tego modelu, także bez regulacji wysokości.
  • Hoker z żeliwną podstawą, profilowanym drewnianym siedziskiem oraz oparciem na stopy. Mebel wykonywany jest na zamówienie, dlatego możliwe jest dostosowanie wysokości siedziska oraz oparcia na stopy do własnych potrzeb. W standardowej wersji siedzisko znajduje się na wysokości 76 cm, a oparcie na 1/3 wysokości.
  • Lekki i poręczny taboret z regulacją wysokości. Charakteryzuje się łatwością obsługi, ponieważ zmiana wysokości wymaga jedynie odkręcenia pokrętła i przesunięcia tulei. Drewniane siedzisko zostaje odpowiednio postarzone, natomiast podstawa malowana jest na czarno lub na inny kolor, w zależności od preferencji klienta. Powierzchnię zabezpieczamy wysokiej jakości matowym lakierem.
  • Ciężkie i solidne stalowe krzesło z oparciem. Zarówno oparcie, jak i siedzisko dostępne są w kilku wersjach. Siedzisko może posiadać miękkie obicie z tworzywa skóropodobnego. Podstawę malujemy na czarno albo biało.

Gwarancja solidnego wykonania

Stawiamy wyłącznie na materiały najwyższej jakości, tak więc możemy ręczyć za wytrzymałość wszystkich naszych mebli. Klientom zainteresowanym zakupem taboretów w Warszawie możemy zaproponować także inne pasujące do nich przedmioty, które również odznaczają się znakomitą jakością. Umożliwiamy stworzenie wielu ciekawych aranżacji w stylu retro, dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach.

Nasze realizacje: