Miniaturka wpisu

Szafy i szafki w stylu retro Warszawa

Szafy i szafki to bardzo ważny element wyposażenia każdego pomieszczenia. Są przeznaczone do przechowywania różnych przedmiotów, ale dodatkowo wpływają na estetykę wnętrza. Osobom zainteresowanym zakupem szafy w Warszawie możemy zaproponować szeroki wybór mebli stylizowanych na dawne czasy. Wszystkie modele łączy fakt, że zostały zaprojektowane z troską o najdrobniejszy szczegół oraz wykonane z najlepszych materiałów. Można znaleźć wśród nich małe szafki do łazienki czy biura, jak i duże szafy do sypialni albo przedpokoju.

Modele stylowych szaf

W naszym katalogu znalazły się modele szaf pasujące do różnych wnętrz. Oferujemy między innymi:

  • Małą przestrzenną szafkę, którą można wykorzystać zarówno w salonie, jak i w łazience albo kuchni. Ze względu na swoje rozmiary idealnie sprawdza się w małych wnętrzach. Jest wyposażona w pojemną szafę na prowadnicach.
  • Dużą szafę stalową w stylu industrialnymi z drewnianymi drzwiami i siatką. Została odpowiednio postarzona i posiada stare zamykanie. Stanowi idealne rozwiązanie w przypadku pomieszczeń, w których potrzebne jest miejsce do przechowania większej ilości przedmiotów.
  • Stalową szafkę z drzwiczkami wykonanymi z blachy perforowanej. Powierzchnia pomalowana jest matową farbą młotową.
  • Stalową szafkę z dębowym blatem oraz drzwiczkami z blachy perforowanej. Jest solidna i bardzo dobrze pasuje do loftów.
  • Stalową szafkę z kratownicą umieszczoną od frontu lub ze wszystkich stron. Model dostępny jest w różnych kolorach. Może posiadać nogi żeliwne albo stalowe, proste. Pasuje zarówno do domu lub mieszkania, jak i do biura albo kawiarni.
  • Szafę na kółkach, wyposażoną w roletę, która została zaprojektowana z myślą o restauracjach i kawiarniach. Posiada szuflady, drzwiczki i otwory wentylacyjne. Można dodać do niej uchwyt umożliwiający prowadzenie mebla oraz obicie wewnętrzne ze stali nierdzewnej albo kolorowego metalu.

Wszystkie modele szaf wykonywane są na zamówienie, tak wiec możliwe jest uzgodnienie ich ostatecznego wyglądu przez wykonaniem mebla.

Nasze realizacje:

Mała przestrzenna szafka
Duża szafa industrialna
Stalowa szafka z drzwiczkami z blachy perforowanej
Szafka w stylu loft
Stalowa szafka z ciekawą kratownicą typu 600