Miniaturka wpisu

Stoły industrialne rozkładane w Warszawie

Stół to niezbędny element wyposażenia domowej jadalni, jak również lokali takich jak restauracje, kawiarnie, bary i puby. To mebel, przy którym można usiąść i zjeść smaczny posiłek lub wypić coś dobrego w miłym towarzystwie. Ważne jest tutaj solidne wykonanie, ale równie istotną rolę odgrywają walory estetyczne. Podczas wybierania stołu należy także zwrócić uwagę na jego przeznaczenie oraz stylistyczne dopasowanie do pomieszczenia. Stoły powstające w Manufacture-MRN doskonale spełniają swoje funkcję, a jednocześnie stanowią ozdobę każdego wnętrza w stylu retro.

Bogaty wybór stołów do każdego wnętrza

Dla klientów zainteresowanych zakupem stołów w Warszawie przygotowaliśmy obszerną ofertę, w której dostępne są między innymi:

  • Stoły na konstrukcji stalowej.
  • Stół industrialny z nogami w tak zwanym kształcie litery „A”, wzorowanymi na nogach podtrzymujących fabryczne maszyny. Blat wykonany jest z postarzonego i zabezpieczonego lakierem drewna, natomiast nogi z żeliwa.
  • Stalowy stół z blatem ze starego drewna, pozyskanego w procesie rozbiórki wagonów kolejowych. Drewno zostało poddane oczyszczeniu i zabezpieczeniu twardym lakierem. Taki mebel nada wyjątkowy klimat zarówno domowi, jak i pubowi albo restauracji.
  • Biały podnoszony stół, który doskonale sprawdzi się w małym mieszkaniu albo restauracji. Noga może być wykończona na różne sposoby. Dookoła blatu możliwe jest umieszczenie białego lub czarnego obicia ze stali.
  • Industrialny, wysoki stolik barowy. Posiada masywną podstawę z odlewów żeliwnych oraz brat z postarzonego i odpowiednio zabezpieczonego drewna. Stół wyróżnia się ze względu na duży ciężar i znakomitą stabilność. Idealnie komponuje się z dostępnymi w ofercie hokerami.
  • Lekki, designerski stół ze stalowymi nogami. Blat może zostać wykonany z różnych gatunków drewna. Stalowa konstrukcja malowana jest na czarno.

Podnoszony stolik w stylu industrialnym. Jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcieliby zakupić stoły rozkładane w Warszawie, pasujące do małego mieszkania. Posiada masywną podstawę, która może być wykonana na kilka sposobów.

Nasze realizacje: