Miniaturka wpisu

Stoły i stoliki barowe Warszawa

Stoły i stoliki są ważną częścią wyposażenia domu, a także wszelkich lokali gastronomicznych. Podczas ich wybierania należy zwrócić uwagę zarówno na funkcjonalność i wytrzymałość, jak i na estetykę. Stoły Manufacture-MRN łączą wszystkie te cechy, dlatego są bardzo dobrą propozycją dla każdego wielbiciela stylu retro.

Stoły retro do każdego wnętrza

Tworzymy stoły o różnym przeznaczeniu, zapewniając szeroki wybór modeli. W naszym katalogu dostępne są meble zaprojektowane z myślą o klientach, którzy chcieliby zakupić na przykład stylowe stoliki kawowe w Warszawie, jak i o osobach poszukujących stołu do baru albo restauracji. W ofercie znalazły się między innymi:

  • Stół vintage w stylu industrialnym ze stalową podstawą i elementami żeliwnymi. To ciężki, solidny mebel, który idealnie nadaje się do restauracji.
  • Mały stolik żeliwny przeznaczony do kawalerek i restauracji. Możliwe jest wyposażenie go w opcję regulacji wysokości, a także w blat ze starego drewna. Stolik posiada kółko pozyskane z recyklingu. Ten model produkujemy również w wyższej lub niższej wersji, tworząc w ten stoliki barowe i kawowe. Mebel wykonywany jest na zamówienie, zgodnie z życzeniem klienta.
  • Stolik z rozkładanym blatem oraz regulacją wysokości. Blat tworzony jest z postarzonego drewna, zabezpieczonego trwałym lakierem i pszczelim woskiem. W zależności od życzenia klienta dokonujemy także wybielenia go. Podstawa mebla wytwarzana jest odlewów żeliwnych, pokrytych ochronnym lakierem i olejem. Stół posiada nakrętki i gwint trapezowy ze stali o podwyższonej twardości. Mebel produkujemy na zamówienie, uwzględniając indywidualne potrzeby.

Klienci poszukujący stolików barowych w Warszawie mogą nabyć je w komplecie z krzesłami w stylu retro. Projektowane przez nas stoły i stoliki idealnie komponują się z pozostałymi meblami, które powstają w naszej manufakturze. Umożliwiamy zatem stworzenie wielu ciekawych aranżacji, zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i we wnętrzach mieszkalnych.

Nasze realizacje: