Miniaturka wpisu

Stylowe ścianki do industrialnych wnętrz Warszawa

Istnieje kilka sposobów na nadanie oryginalnego wyglądu ścianom. W przypadku industrialnych wnętrz wybór ten powinien być dobrze przemyślany, ponieważ styl ten wyróżnia się między innymi oszczędnością dekoracji. Zwolennikom aranżacji nawiązujących do dawnych czasów Manufacture-MRN proponuje ozdobne ścianki.

Kompleksowa oferta

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od opracowania projektu ścianki, dopasowanej do urządzanego wnętrza, poprzez produkcję, a zakończywszy na montażu gotowej ścianki przez naszych pracowników. Wśród swoich realizacji możemy wymienić stalowe ścianki, które nadają wnętrzom surowy charakter. Stal została poddana procesowi postarzenia, podobnie jak drewno, które także wykorzystujemy do budowy ozdobnych ścianek. Zajmujemy się również tworzeniem ścianek wykonanych z kafli, stylizowanych na dawne lata. Niezależnie od zastosowanego materiału gwarantujemy oryginalny wygląd oraz perfekcyjne wykonanie. Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, które mogą wpłynąć na estetykę i wytrzymałość. Każda ścianka wykonywana jest na zamówienie, tak więc to klient decyduje o jej ostatecznym wyglądzie i może ją dopasować do swojej wizji urządzanego wnętrza.

Zastosowanie ścianki

Proponowane przez nas ścianki ozdobne to element dekoracyjny, który doskonale sprawdzi się w różnych wnętrzach. Można go wykorzystać zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w biurach, sklepach, restauracjach, barach, kawiarniach oraz pubach. Bardzo dobrym pomysłem jest umieszczenie jej w salonie i wydzielenie w ten sposób kącika wypoczynkowego. Ścianka doskonale sprawdzi się także w przypadku kuchni połączonej z jadalnią, oddzielając cześć pomieszczenia przeznaczoną do przygotowywania posiłków od tej, w której spożywa się gotowe jedzenie. W barze albo pubie można umieścić ją na przykład za ladą barową albo w loży. Ścianki znakomicie komponują się z innymi naszymi produktami, inspirowanymi stylem industrialnym, na przykład z sofami, ladami, stołami oraz hokerami.

Nasze realizacje: