Miniaturka wpisu

Idealne oświetlenie do każdego wnętrza Warszawa

Dobre oświetlenie to bardzo ważny element każdego pomieszczenia. Ma ono istotny wpływ zarówno na wygląd wnętrza, jak i na komfort użytkowników. Oświetlenie powinno być dostosowane do stylu aranżacji, a także do funkcji, jakie ma pełnić dane pomieszczenie. Doskonale wiemy jak sprawić, żeby spełniało one wszystkie swoje zadania i było idealnym dopełnieniem stylizacji. Przygotowujemy projekt oświetlenia, uwzględniając warunki panujące w poszczególnych pomieszczeniach oraz ich przeznaczenie, a także dbamy o to, żeby umieszczone w nich lampy dobrze komponowały się z resztą wyposażenia.

Oświetlenie do domu

Osobom zainteresowanym domowym oświetleniem w Warszawie możemy zaproponować wiele ciekawych rozwiązań, dostosowanych do wnętrz w stylu retro. Projektując oświetlenie mamy na uwadze zarówno jego estetykę, jak i ekonomiczność oraz dobro środowiska. W ofercie dostępne są lampy stojące, wiszące, lampki nocne i oświetlenie dekoracyjne.

Oświetlenie biura

Zajmujemy się także tworzeniem oświetlenia przeznaczonego do biur. W takich pomieszczeniach odgrywa ono bardzo ważną rolę, ponieważ wpływa na komfort pracy i bezpieczeństwo narządu wzroku. Dbamy o to, żeby lampy zapewniały odpowiedni poziom naświetlenia, a jednocześnie dobrze się prezentowały i korzystnie wpływały na wygląd biura.

Oświetlenie restauracji, barów, pubów i sklepów

Naszą ofertę kierujemy także do właścicieli lokali takich jak restauracje, bary i puby. W tym przypadku oświetlenie powinno zapewniać odpowiedni klimat, aby goście czuli się w lokalu dobrze i chętnie do niego wracali. Mamy wiele ciekawych propozycji do industrialnych wnętrz, między innymi ścienne lampy stalowe z ceramiczną oprawką na żarówki oraz świecące literki, wykonywane na specjalne zamówienie. Na zewnętrz możemy umieścić podświetlany szyld, który przyciąga uwagę przechodniów, a tym samym pomaga zdobyć nowych klientów. Będzie on idealną ozdobą także w przypadku witryny sklepowej. Szyldy są doskonale dostosowane do warunków zewnętrznych.