Miniaturka wpisu

Meble stylowe, meble retro Warszawa

Meble stylizowane na dawne lata nadają każdemu wnętrzu wyjątkowy klimat. Sprawiają, iż przebywając w pomieszczeniu ma się wrażenie, że cofnął się czas. Dzięki meblom retro możliwe jest stworzenie aranżacji innej od tych, które spotyka się w większości polskich domów i lokali. Podczas tworzenia tego typu przedmiotów trzeba zadbać o to, żeby dawny wygląd szedł w parze z wysoką jakością. W naszej manufakturze powstają wyłączne takie meble, które wyróżniają się oryginalnym stylem, a jednocześnie solidnym wykonaniem.

Dom w stylu retro

Umożliwiamy stworzenie oryginalnej aranżacji domu lub mieszkania. W katalogu Manufacture-MRN znalazły się meble przeznaczone do różnych pomieszczeń. Na klientów poszukujących mebli retro w Warszawie czekają u nas między innymi stoły i krzesła do jadalni, zabudowy kuchenne, łóżka, sofy oraz liczne modele szaf, komód i stolików. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, dlatego zapewniamy szeroki wybór dodatków i dekoracji, stylizowanych na dawne lata. Jednym z najczęściej wykorzystywanych przez nas materiałów jest postarzone drewno.

Stylowe biuro

Styl retro sprawdza się także w pomieszczeniach biurowych. Projektujemy biurka, które wyróżniają się pod względem estetyki, a zarazem zapewniają idealne warunki do pracy. Bardzo dobrze komponują się one z tworzonymi przez nas krzesłami. Dla klientów zainteresowanych meblami stylowymi w Warszawie przeznaczonymi do biura, mamy również industrialne stoliki kawowe, szafki, wygodne sofy i stylowe oświetlenie.

Klimatyczne sklepy i lokale gastronomiczne

Specjalizujemy się również w urządzaniu restauracji, pubów, barów i sklepów. Tworzone przez nas meble sprawiają, że w lokalu panuje wyjątkowa atmosfera, dlatego klienci chętniej do niego wracają. Pasjonatom stylu retro możemy zaproponować między innymi stoły ze starego drewna, industrialne hokery, szafki kelnerskie oraz lady barowe. Posiadamy także meble do ogródków restauracyjnych i piwnych. Idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji będzie zaprojektowane przez nas oświetlenie, inspirowane dawnymi wnętrzami.