Miniaturka wpisu

Meble na zamówienie Warszawa

Istnieją pomieszczenia, do których trudno jest znaleźć odpowiednie meble. Czasami dzieje się tak ze względu na małą powierzchnię albo nietypowe kształty wnętrza, a w innych sytuacjach okazuje się, że przedmioty dostępne w sklepach nie spełniają potrzeb użytkowników pomieszczenia. Meble na zamówienie w Warszawie to oferta skierowana do wszystkich, którzy potrzebują wyposażenia idealnie dopasowanego do swoich wnętrz.

Meble do domów i mieszkań

Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem mebli do domów i mieszkań, urządzanych według dawnego stylu. Doskonale wiemy, jakie rozwiązania zastosować w przypadku małych mieszkań i loftów, żeby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Można zamówić u nas między innymi zabudowę do kuchni, która stanowi ważny element wyposażenia industrialnego wnętrza. W katalogu dostępne są także produkowane na zamówienie łóżka, które możemy wykonać w różnych rozmiarach. Tworzymy również szafki i komody w stylu retro, dostosowane do wymiarów i stylu wybranego wnętrza.

Meble do industrialnych pubów i restauracji

Zajmujemy się także produkcją mebli na wymiar w Warszawie, przeznaczonych do pubów, restauracji oraz innych lokali gastronomicznych. Zapewniamy profesjonalną pomoc wszystkim, którzy chcieliby nadać wnętrzom wyjątkowy styl. Projektujemy między innymi lady barowe, stoły i krzesła. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy perfekcyjne wykorzystać dostępną przestrzeń, tak wiec pomożemy w urządzeniu pomieszczeń o nietypowych kształtach. Za każdym razem uwzględniamy sugestie klienta, dlatego wyprodukowane przez nas meble są zgodne z wizją właściciela lokalu.

Meble do stylowego biura

Nasza oferta obejmuje także meble przeznaczone do biur. Podczas projektowania ich zwracamy uwagę na ergonomię pracy, żeby użytkownicy biura mieli zapewnioną wygodę oraz bezpieczeństwo. Tworzymy meble do jedno- i wieloosobowych pomieszczeń biurowych. Wykorzystujemy stare drewno, jak również inne materiały, dzięki którym można nadać wnętrzom oryginalny styl.