Miniaturka wpisu

Meble do sypialni Warszawa

Nie bez powodu mówi się, że sypialnia to najważniejsze pomieszczenie każdego domu. Urządzając ją należy mieć na uwadze zarówno wygodę, jak i estetykę. Manufacture-MRN zapewnia szeroki wybór mebli każdemu, kto chciałby nadać swojej sypialni styl retro. Projektujemy łóżka, szafy oraz inne elementy wyposażenia, dzięki którym w pomieszczeniu będzie można poczuć się tak, jakby zatrzymał się w nim czas.

Perfekcyjne łóżko

Najważniejszym elementem wyposażenia każdej sypialni jest łóżko. W przypadku tego mebla należy zwrócić uwagę zarówno na estetykę, jak i na wygodę oraz wytrzymałość. Tworzone przez nas łóżka posiadają solidną konstrukcję, dzięki której zapewniają idealne warunki do wypoczynku, a dodatkowo mogą być wykorzystywane przez długie lata. Starannie zaplanowane wykończenie nadaje łóżkom oryginalny styl. Projektujemy łóżka retro przeznaczone zarówno dla jednej, jak i dla dwóch osób, o wymiarach dostosowanych do potrzeb klienta.

Szafy i komody w stylu retro

Osobom, które pragną zakupić wygodne i stylowe meble do sypialni w Warszawie, możemy zaproponować także szafy i komody, przeznaczone do przechowywania garderoby. W naszym katalogu dostępne są między innymi:

  • Duże szafy w stylu industrialnym z drewnianymi drzwiami oraz perforowaną blachą. Posiadają stalową konstrukcję i stare zamykanie. Ze względu na swoje rozmiary są w stanie pomieścić dużą ilość ubrań.
  • Stalowe szafki na żeliwnych lub stalowych nogach, z kratownicą z jednej albo ze wszystkich stron. Są dostępne w różnych kolorach.
  • Drewniane komody z jedną bądź kilkoma szufladami, które sprawdzą się zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach. Wykonywane są z postarzonego drewna, zabezpieczonego twardymi lakierami.

Wszystkie szafy i komody wykonywane są z materiałów wyróżniających się najwyższą jakością. Idealnie komponują się one z naszymi łóżkami, jak również z innymi meblami przeznaczonymi do sypialni, na przykład ze stolikami nocnymi w stylu retro. Uzupełnieniem aranżacji jest stylowe oświetlenie.