Miniaturka wpisu

Stylowe meble restauracyjne Warszawa

W przypadku restauracji o zdobyciu klientów decyduje nie tylko smak serwowanych w niej potraw. Ważą rolę odgrywa także wygląd lokalu, ponieważ spożywanie posiłków w atrakcyjnym miejscu jest znacznie przyjemniejsze. Klientom zainteresowanym zakupem mebli do restauracji w Warszawie możemy zaproponować oryginalne wyposażenie, umożliwiające stworzenie ciekawej aranżacji w stylu retro.

Oryginalne stoły

Stoły to jeden z najważniejszych elementów każdej restauracji. Te, które powstają w  Manufacture-MRN, są wyposażone w blaty z postarzonego i dobrze zabezpieczonego drewna. Prezentują się one jak za dawnych lat, a jednocześnie zapewniają długa wytrzymałość. W katalogu dostępne są modele z blatami wykonanymi z drewna pozyskanego z rozbiórki wagonów kolejkowych, jak również stoły, których blaty mają dookoła stalowe obicie.

Wygodne krzesła i fotele

Projektowane przez nas stoły bardzo dobrze komponują się z naszymi krzesłami i fotelami. Posiadamy między innymi industrialne krzesła z profilowanymi siedziskami i półokrągłymi oparciami, z możliwością regulacji ich wysokości. Na uwagę zasługuje również model krzesła, którego siedzisko zdobią kafelki. Wykonujemy także hokery oraz taborety. W niektórych krzesłach siedziska pokryte są tapicerką przypominającą skórę.

Stylowa kuchnia

Umożliwiamy stworzenie ciekawej aranżacji w restauracyjnej kuchni. Tworzymy zabudowy oraz szafki umożliwiające przechowywanie wykorzystywanego podczas pracy sprzętu. Meble zostają w odpowiedni sposób zabezpieczone, tak więc mogą służyć przez wiele lat.

Oświetlenie i dekoracje

Dopełnieniem każdej stylizacji jest odpowiednie oświetlenie oraz elementy dekoracyjne. Klientom poszukującym ciekawych mebli restauracyjnych w Warszawie możemy zaproponować między innymi podświetlane szyldy, które można umieścić w środku albo na zewnątrz budynku, jak również lampki w kształcie liter, wyposażone w pobierającą niewiele energii żarówkę. Na liście proponowanych przez nas elementów dekoracyjnych znajdują się również ozdobne ścianki.