Miniaturka wpisu

Stylowe meble ogrodowe Warszawa

Posiadanie własnego ogrodu to marzenie wielu ludzi, ponieważ jest to idealne miejsce do wypoczynku w pogodny dzień. Aby ogród zapewniał dobre warunki do relaksu, niezbędne są w nim odpowiednie meble. Powinny to być przedmioty wyróżniające się estetyką, a jednocześnie odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Osobom poszukujących dobrych mebli ogrodowych w Warszawie możemy zaproponować oryginalne wyposażenie w stylu retro, wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Pomagamy w urządzeniu domowych ogrodów i tarasów, jak również ogródków restauracyjnych i piwnych.

Stoły i krzesła ogrodowe

W naszym katalogu dostępne są między innymi stylowe stoły. To propozycja skierowana do wszystkich, którzy lubią napić się w ogrodzie kawy albo chętnie spędzają czas na grillowaniu.

Wśród licznych modeli znalazły się:

  • Okrągłe stoliki ze stalową, ażurową podstawą.
  • Stoły z blatami wykonanymi ze starego drewna.
  • Stoły na stalowej podstawie, projektowane według potrzeb klienta. Mogą być wyposażone w system regulacji wysokości.
  • Stalowe stoliki z podwójnym blatem.

Stoły bardzo dobrze komponują się z projektowanymi przez nas krzesłami. W katalogu dostępne są na przykład:

  • Proste krzesła stalowe z drewnianym siedziskiem i oparciem.
  • Krzesła z obracanym siedziskiem oraz regulacją wysokości i wysuwu oparcia.
  • Industrialne hokery.

Możliwe jest zamówienie krzeseł z tapicerowanymi siedziskami i oparciami oraz dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak podstawa pod nogi albo podpora na ręce.

Oryginalne ławki i ławy

Klientom zainteresowanym stylowymi meblami do ogrodu w Warszawie możemy zaproponować także ławy i ławki. Tworzymy ławy modułowe z oparciem i bez oparcia. Można wykonać je z różnej ilości modułów, a więc dostosować długość mebla do swoich indywidualnych potrzeb. Na szczególną uwagę zasługuje ławka wykonana ze starych beczek po ropie, poddanych wcześniej procesowi oczyszczania. Ławki i ławy, podobnie jak pozostałe tworzone przez nas meble ogrodowe, są odporne na czynniki zewnętrzne.