Miniaturka wpisu

Ławy Warszawa

Ława to mebel o szerokim zastosowaniu, który można wykorzystać w różnych wnętrzach. Dobrze zaprojektowana i starannie wykonana ława to przedmiot praktyczny, a jednocześnie ciekawy element dekoracyjny wnętrza. Manufacture-MRN zajmuje się tworzeniem ław przeznaczonych do pomieszczeń w stylu retro. W naszym katalogu dostępne są między innymi

  • Prosta ława stalowa z drewnianym siedziskiem.
  • Ławo-stolik kawowy wyposażony w stalową ramę, półkę i szuflady. Można dodać do niego poduchy i stworzyć wygodny, a zarazem praktyczny mebel do przedpokoju.
  • Ławy wykonane z beczek, które dawnej służyły do przechowywania ropy. Przed stworzeniem mebla beczki zostały bardzo dobrze wyczyszczone, tak więc są w pełni bezpieczne dla użytkowników i środowiska. Taki stylowy mebel nada wyjątkowy charakter każdemu ogrodowi.
  • Ława modułowa z oparciem. Ze względu na możliwość rozkręcania modułów możliwe jest ustawienie jej według własnego uznania. Mebel posiada konstrukcję stalową oraz siedzisko ze starego drewna, które zostało dobrze zabezpieczone przed działaniem czynników zewnętrznych. Każdy moduł ma 60 cm. Ławę można wykonać z minimalnie jednego, a maksymalnie mięciu modułów. Sprawdzi się ona zarówno w domu, jak i w lokalu albo ogrodzie.
  • Ława modułowa bez oparcia. Ten model również ma stalową konstrukcję oraz drewniane siedzisko, które można ustawiać na różne sposoby. Podobnie jak w przypadku modelu z oparciem, w zależności od życzenia klienta ława wykonywana jest z 1-5 modułów. Możliwe jest zamówienie ławy posiadającej lub nieposiadającej oparcia pod rękę.

Gwarancja najwyższej jakości

Wszystkie zamawiane u nas ławy łączy to, że zostają wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, na jakie niebezpieczeństwa narażone są drewniane meble, dlatego korzystamy wyłącznie z drewna najlepszych gatunków, a dodatkowo dobrze zabezpieczamy je przed niszczeniem. Dzięki temu tworzone przez nas ławy, tak jak i wszystkie inne meble Manufacture-MRN, mogą służyć kilku pokoleniom.

Nasze realizacje: