Miniaturka wpisu

Stylowe lampy stojące Warszawa

Lampy stojące znalazły szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz domów i mieszkań, a jednocześnie są bardzo często wykorzystywane w biurach i lokalach. Wyróżnia je między innymi wygoda, ponieważ lampę podłogową można w każdej chwili przenieść w inne miejsce, jak również wyjątkowy styl. Chociaż głównym zadaniem lampy jest dostarczenie dodatkowego światła w pomieszczeniu, to może stać się ona także elementem dekoracyjnym, korzystnie wpływającym na wygląd aranżacji.

Lampy stojące z dawnych lat

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją lamp, które swoją stylistyką nawiązują do dawnych epok. Posiadamy szeroki wybór lamp industrialnych, które przypadną do gustu wszystkim zwolennikom stylu wywodzącego się z przedwojennych fabryk. Są one przeznaczone do różnych wnętrz. Umożliwiamy stworzenie aranżacji retro w domu lub mieszkaniu, jak również w biurze, kawiarni, restauracji, barze albo pubie. W naszej ofercie znajdują się również zabytkowe, odnowione lampy. Dzięki rozległej wiedzy w dziedzinie renowacji antyków jesteśmy w stanie sprawić, żeby odzyskały one dawną świetność i nadawały wnętrzom niepowtarzalny charakter.

Dawny wygląd w połączeniu z nową jakością

Projektując oświetlenie w stylu retro nie zapominamy o tym, że współczesny użytkownik ceni sobie poczucie komfortu, dlatego nasze lampy posiadają pewne udogodnienia, na przykład regulację wysokości, półeczkę albo wysięgnik. Stylowy wygląd zawsze idzie w parze z solidnym wykonaniem i funkcjonalnością. W trakcie produkcji korzystamy z najlepszych materiałów, co sprawia, że nasze lampy są wytrzymałe i mogą być wykorzystywane przez kilka pokoleń. Klientom zainteresowanym zakupem lamp stojących w Warszawie możemy zaproponować oświetlenie zaprojektowanie specjalnie dla wybranego lokalu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa prawidłowe połączenie ze sobą wielu elementów aranżacji, dlatego tworzone przez nas meble stanowią spójną całość z innymi meblami oraz dekoracjami, które są dostępne w naszym katalogu.