Miniaturka wpisu

Wygodne krzesła retro Warszawa

Wybór dobrych krzeseł to spore wyzwanie. Tego typu meble muszą łączyć walory estetyczne z wygodą i starannym wykonaniem, gwarantującym długą wytrzymałość. Proponowane przez nas krzesła to przedmioty wykonane z najlepszych materiałów, zachwycające artystycznym stylem. Posiadają wygodne oparcie, które zapewnia właściwe podparcie kręgosłupa oraz komfortowe siedzisko. Doskonale komponują się z wnętrzami w stylu retro oraz innymi meblami dostępnymi w naszej ofercie.

Szeroki wybór

Klientom, którzy są zainteresowani zakupem stylowych krzeseł w Warszawie, możemy zaproponować między innymi:

  • Industrialne krzesło vintage, wykonane ze stali i drewna. Posiada wygodne, okręcane siedzisko i profilowane oparcie z możliwością regulacji zarówno wysokości, jak i odległości. Polecamy je przede wszystkim do domów w stylu retro.
  • Industrialne krzesło retro. Siedzisko i profilowane, półokrągłe oparcie zostały wykonane z drewna, natomiast pozostałe elementy ze stali. Wysokość zarówno siedziska, jak i oparcia może być regulowana. Ten model pasuje do różnych wnętrz.
  • Stalowe krzesło z kafelkami na siedzisku i drewnianym oparciem. Oprócz oryginalnego wykończenia wyróżnia je wysoki komfort i wytrzymałość. Model ten jest przeznaczony do różnych wnętrz i nadaje im wyjątkowy charakter.

Krzesła po renowacji

W Manufacture-MRN zajmujemy się także renowacją mebli zabytkowych. W katalogu znajdują się na przykład odnowione krzesła, które zostały pozyskane z tureckich herbaciarni. Stanowią doskonałą ozdobę barów i kawiarni, ale sprawdzą się także w innych wnętrzach. W trakcie renowacji zwracamy uwagę na to, żeby zachować dawny styl krzeseł, a jednocześnie sprawić, aby stały się wygodne i wytrzymałe.

Solidne drewno i najlepsze farby

Nasze krzesła mogą służyć klientowi przez długie lata i przechodzić z pokolenia na pokolenie, ponieważ zawsze stawiamy na materiały o najwyższej jakości. Wybieramy najlepsze gatunkowo drewno, jak również farby, lakiery oraz kleje, które są odporne na starzenie, a jednocześnie bezpieczne dla środowiska.

Nasze realizacje: