Miniaturka wpisu

Komody w stylu retro Warszawa

Komoda to mebel, który przydaje się w różnych pomieszczeniach. W biurze wykorzystuje się ją do przechowywania dokumentów, a w domach w komodzie umieszcza się na przykład ubrania. Niektóre komody idealnie sprawdzają się w barach i pubach. Ten funkcjonalny mebel może także stanowić ciekawy element dekoracyjny i nadawać wnętrzu niepowtarzalny charakter. Tworzone przez nas komody bardzo dobrze komponują się z innymi meblami w stylu retro, a jednocześnie zapewniają użytkownikom wysoki stopień komfortu.

Szeroki wybór

Dbamy o to, żeby w naszej ofercie można było znaleźć komody pasujące do różnych wnętrz. Oto kilka modeli, na które warto zwrócić szczególną uwagę:

  • Drewniana komoda z dwiema szufladami, która sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i w łazience. Możliwe jest dołączenie do niej kółek.
  • Drewniana komoda z jedną szufladą, doskonale pasująca na przykład do salonu albo łazienki.
  • Stalowa komoda z roletą podnoszoną przy pomocy korbki, umieszczonej z boku mebla. W tym modelu zarówno szuflady, jak i drzwiczki zamykane są na klucz. Ważną zaletą komody jest bardzo dobre zabezpieczenie przed wpływem czynników atmosferycznych, co umożliwia wykorzystanie jej na zewnątrz.
  • Drewniana komoda barmańska z elementami wykonanymi z metalu. Jest to mebel przeznaczony przede wszystkim do restauracji, barów i pubów. Posiada piękną płytę, która została dobrze zabezpieczona lakierem.
  • Komoda wykonana z drewna z elementami metalowymi. Płyta o wyjątkowym kolorze, zabezpieczona lakierem.
  • Stylowa lada z konstrukcją stalową o szerokim zastosowaniu. Znakomicie pasuje do restauracji i sklepu, lecz także do domowej kuchni. Wyróżnia ją duża przestrzeń pod ladą, przeznaczona do samodzielnego zagospodarowania. Możliwe jest także zamontowanie dodatkowych szuflad oraz półek.

Ze względu na popularność, jaką zdobyły nasze komody w Warszawie oraz innych miastach Polski, można je podziwiać w wielu lokalach, na przykład w warszawskiej kwiaciarni Florakropka oraz we wrocławskiej kawiarni Amorinio.

Nasze realizacje: