Miniaturka wpisu

Najlepsze hokery w Warszawie

Hokery to krzesła, które są niezbędne w barach i pubach, ale mogą być wykorzystywane także w innych wnętrzach, na przykład w domowych kuchniach. W naszym katalogu dostępne są hokery, które doskonale pasują do różnych pomieszczeń, łącząc funkcjonalność z wysoki walorami estetycznymi.

Hokery wykonane z najlepszych materiałów

Wszystkie modele łączy to, że zostały wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Nasze hokery posiadają siedziska drewniane albo tapicerowane. W niektórych modelach jest ono dodatkowo profilowane, żeby zapewniało jeszcze większy komfort. Możliwy jest także wybór krzesła z siedziskiem skórzanym lub tapicerką przypominającą starą skórę. Podstawa krzesła wykonywana jest ze stali albo odlewów żeliwnych.

Dbałość o najdrobniejsze szczegóły

Podczas każdej realizacji zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, które mogą mieć wpływ na wygląd albo funkcjonalność tworzonego przez nas hokera. Poszczególne elementy zostają odpowiednio postarzone, a jednocześnie zabezpieczone przed niszczeniem. Dzięki temu po umieszczeniu hokerów w wybranym wnętrzu można poczuć ducha epoki, a zarazem mieć pewność, że krzesło będzie dobrze spełniało swoje funkcje przez długi czas. Część modeli wyposażona jest w wygodne oparcie. Nasze hokery posiadają także dodatkowe udogodnienia, takie jak:

  • obracane siedzisko
  • regulacja wysokości oparcia
  • podstawa umożliwiająca oparcie nóg

Zgodnie z potrzebami klienta

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, dlatego w naszym katalogu dostępne są liczne modele hokerów, co umożliwia wybór takich krzeseł, które będą idealnie komponować się z resztą wyposażenia. Niektóre hokery są dopasowane do znajdujących się w naszej ofercie stolików barowych, tak więc można zamówić gotowy komplet do swojego lokalu. Można także zakupić hokery w Warszawie wraz z dopasowaną do nich ladą barową. Uwzględniamy również potrzeby klientów, którzy chcą wykorzystać wysokie krzesła, żeby nadać industrialny styl wnętrzom swojego domu lub mieszkania.

Nasze realizacje: