Miniaturka wpisu

Stylowe drzwi Warszawa

Drzwi to nie tylko ruchomy przedmiot zamykający otwór wejściowy budynku lub pomieszczenia. To także ważny element wyposażenia, który wpływa na wygląd obiektu. Ważne jest to, żeby drzwi były dopasowane do stylu, w jakim urządzone zostało wnętrze. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją drzwi, które idealnie komponują się ze stylem retro.

Artystyczne wzornictwo i najwyższa jakość

Zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale, dlatego każde z naszych drzwi reprezentują prawdziwy kunszt sztuki rzemieślniczej. Doskonale wiemy w jaki sposób połączyć niepowtarzalny styl w najwyższą jakością. Szeroki wybór materiałów i wzorów sprawia, że możliwe jest zamówienie drzwi idealnie dopasowanych do konkretnego wnętrza. Zawsze tworzymy drzwi na wymiar, a w parze z artystycznym wzornictwem za każdym razem idzie wysoka funkcjonalność. Dbamy o to, żeby drzwi marki Manufacture-MRN gwarantowały użytkownikom pełen komfort i służyły im przez wiele lat. W przypadku drewna dokonujemy postarzenia, a następnie pokrywamy powierzchnię twardym lakierem, która zabezpiecza materiał przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znajdują się drzwi do restauracji, barów i pubów, a także do domów i mieszkań.

Drzwi przesuwane

W naszym katalogu dostępne są między innymi drewniane drzwi przesuwane. Dzięki swojej szerokości podnoszą one rangę pomieszczenia, a jednocześnie wizualnie zwiększają jego powierzchnię. Ich zaletą jest to, że przy otwieraniu zajmują mniej miejsca od zwykłych drzwi, tak więc dobrze sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Podobnie jak pozostałe drzwi znajdujące się w naszej ofercie, są one wykonywane na zamówienie, a zatem możliwe jest ustalenie dokładnych wymiarów, jak również wybór takiego rodzaju drewna, koloru i wzoru, żeby drzwi idealnie komponowały się z resztą pomieszczenia. W rezultacie można zastosować je we wnętrzach o różnym przeznaczeniu i stylu.

Nasze realizacje: